שאלה אל עו"ד רשלנות רפואית


פורסם בתאריך 16 באוגוסט 2012 – 14:50 | מאת עו"ד טל נבו

שלום לך עו"ד רשלנות רפואית. שמי נזימה ואני לוקחת את האלטרוקסין במשך 13 שנה ועד כה הייתי מאוזנת. אני לא יודעת אם אני צריכה להגיש תביעת רשלנות רפואית אישית או תביעתה ייצוגית ולכן רציתי לתאר לך את המקרה שלי כי שמעתי שאת עו"ד רשלנות רפואית ולכן בטח תוכלי לעזור לי.

לפני כ-7 חודשים החליפו לי את התרופה באלטרוקסין החדש לאחר כחודש עשיתי בדיקת דם והתוצאות היו מצויינות.

בחודשים האחרונים התחלתי להרגיש חולשה נוראה עד כדי עלפונות , מצאתי את עצמי כמה וכמה פעמים שרועה על הרצפה, נתפסו לי שרירים בכפות הרגלים וכן באזור הברך עד כדי כך שלא יכולתי ללכת על הרגלים, דופק מהיר וכו'

תליתי את התסמינים בעומס העבודה שרובץ על כתפי וכו'

לאחר ראש השנה ביקשי מהרופא טופס לבדיקה שיגרתית, התוצאות הסבירו לי את המצב התוצאה היתה 15.

קבלתי כדור אחר מהרופא אך אני לא מרגישה עדיין שינוי

בכל מקרה ברצוני להצטרף לתביעה היצוגית באם תתצטרכו חומר נוסף תוכלו ליצור עמי קשר בבקשה וגם לשמוע מה דעתו של עו"ד רשלנות רפואית על המקרה שלי.

תשובתו של עו"ד רשלנות רפואית – לא מזמן הוגשו מספר תביעות ייצוגיות בנושא האלטרוקסין ולכן מומלץ להתייעץ עם עורכי הדין אשר הגישו את התביעות הללו ולבדוק איתם את האפשרויות העומדות בפניך. אני לא הגשתי תביעה ייצוגית ומטפלת רק במקרים בהן ראוי להגיש תביעה אישית כלומר מקרים חרגים בהם ארעו נזקים קשים ביותר אשר שונים מאלו המדווחים על ידי רוב משתמשי התרופה.

חשוב להגין כי ישנו הבדל מהותי בין תביעה ייצוגית לבין תביעה אישית המוגשת על ידי עו"ד רשלנות רפואית. במקרה של תביעה ייצוגית מדובר על קהל גדול של לקוחות אשר נגרמו להם נזקים דומים עקב אותה פעולה אאו מחחדל של גוף כלשהו.

לעומת זאת תביעה אישית מדברת על מקרים פרטניים של אנשים אשר נפגעו עקב מעשים או מחדלים רשלניים כמו למשל אם רופא לא אבחן בזמן מחלה ועקב כך סיכויי הריפוי וההחלמה קטנו- במקרה כזה כדאי להגשי תביעה אישית על ידי עו"ד רשלנות רפואית

אשמח לעמוד לרשוצך בשאלות נוספות בנושא ז או בנושאים אחרים.

מצטערים, אפשרות הוספת תגובות סגורה.