עורכי דין רשלנות רפואית שלום


פורסם בתאריך 8 בדצמבר 2011 – 12:10 | מאת עו"ד טל נבו

עורכי דין רשלנות רפואית שלום,

מטופלת כ11 שנה בתרופת אלטרוקסין לרוב מאוזנת החל מינואר השנה מטופלת בהרכב החדש . כששאלתי את הרוקח בקופת חולים רקתי בטבריה לפשר שינוי הקופסה וגודל הכדור נאמר לי כאין שינוי , במשך תקופה זו ועד היום קיבלתי מס' מרשמים ולא נאמר לי דבר בעניין ע"י הרופאה המטפלת. היום בדיעבד אני מבינה את פשר העניין של התופעות הקשות של התרופה בשינוי מצבי הבריאותי אודה לקבל פרטים לגבי המשך התביעה שמגישים עורכי דין רשלנות רפואית.

כמו כן, אני סובלת מגירודים , עייפות, נשירת שיער ותופעות שונות מעין אלו – איני מפסיקה את נטילת התרופה מפני הסיכון בעניין אך כל התופעות הללו ממש משבשות את חיי.

אשמח לדעת כיצד ניתן להצטרף לתביעה הייצוגית הקיימת בנושא .

אני פונה אלייך גם בשם אמא של בן דודי, שהיא בת 58 בערך, גם היא נוטלת אלטרוקסין ולמעשה היא זו שיידעה אותי ואת אחי על השינוי בכדור.

היא נוטלת את הכדור החדש כבר זמן לא מועט וסובלת מנשירת שיער מסיבית, נדודי שינה, סחרחורות, בחילות, כאבי ראש, דופק מואץ, נפיחות ברגליים. בקיצור כפי שכבר ציינתי תחושה כללית מאוד לא טובה.

אגב, בחודשים האחרונים חלה אצלי עלייה של 11 קילו במשקל (נפיחות בכל איבר בגוף), לעיתים פעימות לב מהירות, עייפות, שינוי במצבי רוח, כאב שרירים וחוסר תיאבון.

ורק בשבוע שעבר הגיע לידיעתי שהבעיה למצבי היא תרופת האלטרוקסין במרכיביה החדשים.

אבקש להצטרף לתביעה המיוצגת ע"י עורכי דין רשלנות רפואית באזור באר שבע.

אבקש שתצרו איתי קשר ותעדכנו אותי בהתפתחות.

עפ"י הפרסומים האחרונים בתקשורת אני מבינה שסוף סוף ניתן להסביר את כל התופעות שאני חווה כבר חודשים ארוכים. רציתי לבדוק אפשרות הגשת תביעה בנושא זה. יצוין שגם אחרי כל הפרסומים הללו לא קיבלתי כל פניה מרופאת המשפחה שלי בדבר הצורך להיבדק וכו', במיוחד זה חומר לאור העובדה כי אמרתי לה שהתחלתי להרגיש שינויים בדפיקות הלב, נשירת שיער, ווסת לא סדירה, עקצוצים בשרירים עייפות. לא הבנתי מה קורה איתי חשבתי בקשור לשינויים הורמונליים ואפילו הלכתי לרופאת נשים לבדיקות הורמנליות. אף אחד לא התריע שיש איזה שינוי בפורמולה, לא רופא משפחה ולא הרוקח, לכן זאת השעה מבחינת לשכור עורכי דין רשלנות רפואית ולקדם את הנושא כדי להביע את מאתי על כל ההתנהלות כאן בכל המישורים.

מצטערים, אפשרות הוספת תגובות סגורה.