דרושים עורכי דין למשרד רשלנות רפואית נבו מולסון


פורסם בתאריך 3 בינואר 2013 – 16:56 | מאת עו"ד טל נבו

משרד עורכי דין נבו מולסון מתרחב ומגייס עורכי דין חדשים !

למשרדנו העוסק בתחום הרשלנות הרפואית בלבד, דרושים שני עורכי דין החל מתחילת שנת 2013.

הקריטריונים למשלוח קו"ח: מצטייני אוניברסיטאות בעלי ניסיון של לפחות חמש שנים בתחום. קו"ח יש לשלוח למייל:  molson@nmlaw.co.il

עורכי דין רשלנות רפואית

משרד עורכי דין נבו מולסון מטפל בעיקר בתיקי רשלנות רפואית בלידה או מקרי רשלנות רפואית בניתוח או רשלנות רפואית בהריון ואיחור באבחון מחלות.

להלן דוגמא למקרה בו איננו מטפלים מאחר והינו בתחום רפואת השיניים בו איננו עוסקים:

לפני כארבע שנים עשו לי גשר בשיניים כדי ליישר שן אחת. כתוצאה מהטיפול איבדתי את הסגר (הופעל לחץ חזק על השיניים העליונות כך שהמגעים עם השיניים התחתונות נפגעו. סבלתי נורא ופניתי לרופא מומחה. הוא אמר שהוא בוודאי רואה את הבעיה ואת מצוקתי והבטיח שבסיום הטיפול אני ארגיש נוח. התחלתי טיפול של שנתיים וחצי שעלותו 31,000 ש"ח ובסיומו המצב חמור יותר. הוא לא הביא אותי לסגר והשיניים עקומות יותר מהמצב ההתחלתי. הוא טוען שבסה"כ באתי כדי להכניס את השיניים הקדמיות.

פניתי להרבה רופאים כולם מזועזעים . מכיוון שאין לי סגר תקין ויש לי רגישות גבוהה בשיניים כתוצאה מהטיפול, יש לי כאבים במפרקי הלסת והקשות בשיניים, כל פעם מעבירים אותי לרופא עם התמחות אחרת (כירורגיה, שיקום , אורתודנטיה ומתקשים לקבל החלטה להמשך הטיפול (אני מרגישה שמפחדים לטפל בי אחרי מה שעברתי כי סה"כ השיניים שלי היו מסודרות ויפות.

הכאבים ממש פוגעים לי באיכות החיים. קשה לי ללעוס, קשה לי בנסיעות (כאבים בלסת והקשות בשיניים ואני מרגישה ממש פגועה ומרומה) אני מבזבזת הרבה זמן וכסף כדי למצוא פתרון לבעיה . כמה רופאים אמרו לי להסתגל למצב ולהבין שזה יהיה כרוני לכל החיים.

הרופא המומחה שטיפל בי במשך שנתיים הבטיח שבוודאי שיהיה בסדר. אם הוא היה מעלה ספק קטן לא הייתי עושה את הטיפול שהוא הציע.

הרופא הראשון מסרב לתת לי את מלוא התיק הרפואי ואצל הרופא השני אני מעדיפה לפנות בצורה מסודרת על מנת להבטיח שהתיק יגיע בשלמותו.

האם זהו מקרה של רשלנות רפואית והאם לדעתכם ניתן להשיג פיצויים?

מצטערים, אפשרות הוספת תגובות סגורה.