אירוע מוחי – שבץ מוחי


פורסם בתאריך 18 במרץ 2012 – 17:01 | מאת עו"ד טל נבו

זה מצער מאוד כי רשלנות רפואית בתחום אירוע מוחי או שבץ מוחי הפך לנושא רציני בישראל. זה לא יהיה מוגזם לכנות זאת תופעה כשכיחה עכשיו בימים אלו. במקרים רבים זה כבר ראיתי כי רופא, אחות או רופא הבריאות הזניחה את החולה אשר לו אירוע מוחי או שבץ מוחי. כתוצאה מכך המצב הרפואי נעלם הגרוע בכמה מקרים זה יש גם לראות כי החולה נפטר כתוצאה מרשלנות.

אם רופא לא מצליח לטפל במחלה או פציעה או עיכובים כדי לאבחן אירוע מוחי / שבץ מוחי זה יכול לגרום לפציעה בנסיבות מחמירות עוד יותר. רפואית רשלנות רפואית מתרחשת במצבים שונים. אנשים צריכים להיות ברורים לגבי מה שיוצא תחת רשלנות רפואית ומה לא בא תחת רפואית רשלנות רפואית . אחרת הם יכולים להגיש תביעה נגד רופא להבין מאוחר יותר כי המקרה אינו חוקי. אז כל העלויות הוא או היא חשפה היתה מיותרת. לכן עדיף לדעת את הסיבות אשר אתה יכול לעשות רשלנות רפואית תביעה.

הנה כמה סיבות אשר אתה יכול לעשות רפואי רשלנות תביעה על אירוע מוחי או שבץ מוחי. שיתוק מוחין: האם אתה מודע מהו אירוע מוחי? זה הוא מצב רפואי שבו המוח מקבל פגיעה בגלל פציעה כלשהי פנימית או חיצונית. טעות רפואית היא אחת הסיבות העיקריות מאחורי שיתוק מוחין. שיתוק מוחין יכול להיגרם גם על ידי פגיעה הלידה וזה בא בגדר רשלנות רפואית .

פגיעה באבחון או בטיפול במצבים של איורע מוחי / שבץ מוחי: זהו אחד המופעים הנפוצים ביותר בישראל. בהחלט מצב עדין מאוד. רשלנות של הרופא יכול לגרום טעות כלשהי במהלך הטיפול. אם הוא עשה שגיאה במהלך הטיפול, זה יכול לגרום נזק גדול. למעשה, במקרים רבים זה כבר הבחין כי רשלנות כזו גרמה למוות.

שגיאת תרופות של אירוע מוחי / שבץ מוחי: אם הרופא רשם תרופה לא נכון, זה בהחלט מגיע תחת רפואי רשלנות החוק. אם הרופא רשם לך תרופה אתה אלרגי, זה יכול להיות השלכות חמורות. תרופה לא נכונה יכולה להחמיר את המחלה. כשלון אבחן: אם רופא או רופא הבריאות נכשל לאבחן את המחלה שלך זה מאפשר התקדמות, הרופא יכול להיות אחראי על הסבל שלך.

במשך כל המצב הרפואי הנ"ל ניתן להגיש רפואי רשלנות רפואית התביעה. אבל לוודא לשכור עורך דין רשלנות רפואית לייצג אותך בבית המשפט כי יש לו מומחיות וניסיון בתחום זה, אשר נדרש כדי לנצח את המקרה.

מצטערים, אפשרות הוספת תגובות סגורה.